poznaj zalety

Poznaj zalety naszej inwestycji. Mieszkaj wygodnie, komfortowo i ekologicznie.
Bądź blisko natury oraz terenów rekreacyjnych, a jednocześnie w zasięgu aglomeracji.
Osiedle Biedronki 29 to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

 • Doskonała lokalizacja

  Osiedle Biedronki 29 jest zlokalizowane zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Warszawy. Spokojna, a zarazem zielona okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

 • Panele fotowoltaiczne

  Wszystkie domy zostały przystosowane do szybkiego montażu paneli fotowoltaicznych wykorzystujących energię słoneczną do pozyskiwania energii dla domu.

 • Pompy ciepła

  Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w domach są sprzyjające środowisku pompy ciepła odpowiedzialne za ogrzewanie budynków.

 • Światłowód

  Za dostarczenie Internetu do domów odpowiedzialna jest instalacja światłowodowa, która gwarantuje jakość i bezproblemowy dostęp do Sieci.

 • Nowoczesne budownictwo

  Domy na Osiedlu Biedronki 29 to obiekty utrzymane w nowoczesnej stylistyce, a zarazem funkcjonalne dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań.

 • Rekuperacja

  W domach zostały zainstalowane rekuperatory, czyli urządzenia odpowiedzialne za wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła oraz oczyszczaniem powietrza.

Call Now Button

Zapytaj o ofertę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*