Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design

Kupiłeś wymarzony dom? Teraz kolejny krok – wykończenie!

Do współpracy przy kompleksowym wykończeniu „pod klucz” domów naszych Klientów zaprosiliśmy Pracownię Architektury Wnętrz Deer Design, która łączy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych.

Wybierz program dopasowany do Twoich potrzeb

Programy wykończeniowe Deer Design to oferta kompleksowa, która obejmuje:
  • projekt z wizualizacjami,
  • wysokiej jakości materiały wykończeniowe,
  • prace budowlane nadzorowane przez koordynatora,
  • oraz 2-letnią gwarancję.

W ramach trzech programów (SMART Life - Postaw na proste rozwiązania, MODERN Life - Więcej materiałów i więcej możliwości, HIGH Life - Zamieszkaj na najwyższym poziomie) wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych.

Pakiety wykończenia dostępne w ofercie DEER DESIGN

Przykładowe realizacje Pracowni Architektury Wnętrz DEER DESIGN

Umów się na bezpłatną poradę z architektem wnętrz!

Call Now Button

Zapytaj o ofertę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

    Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*