Czekasz na odbiór kluczy do wymarzonego domu lub mieszkania? To najlepszy moment, aby pomyśleć o wykończeniu i wyposażeniu jego wnętrza. Powierz swój projekt doświadczonej pracowni architektonicznej, specjalizującej się w wykończeniu pod klucz.

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 13 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi.

Co zyskasz, decydując się na ofertę Decoroom?
 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • fachową pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz,
 • profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych,
 • niższy VAT: 8% zamiast 23%,
 • przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu,
 • wybór materiałów w showroom’ie o powierzchni ponad 300 m², w centrum Warszawy,
 • możliwość zaprojektowania i wykonania zabudowy kuchennej i meblowej.

W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów. W ramach oferty dodatkowej możliwe jest również wykonanie zabudowy meblowej produkowanej we własnej stolarni.

Pakiety wykończenia dostępne w ofercie DECOROOM

Przykładowe realizacje Pracowni Architektury Wnętrz DECOROOM

Masz pytania? Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM zaprasza do kontaktu.

Call Now Button

Zapytaj o ofertę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*