Żyj pełnią życia i zamieszkaj na idealnym przedmieściu. Z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, tu, gdzie żyje się swobodniej i spokojniej. W miejscu, które zadba o ciebie, otoczy cię dobrą aurą, a dzięki otulinie niepowtarzalnych lasów i terenów zielonych zbliży do natury. Na Biedronki 29 znajdziesz przestrzeń, która zaoferuje ci znacznie więcej, niż się spodziewasz i pozwoli ci cieszyć się każdym dniem. Niezależnie od tego, jak lubisz mieszkać, pracować, spędzać wolny czas czy spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać.

Zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając sobie relaks po pracy.

 • Tereny zielone

  Las Sękociński, Kokocińśki Park Krajobrazowy oraz liczne mniejsze parki to doskonałe miejsca na spacer i wyciszenie się po ciężkim dniu pracy.

 • Łatwy dojazd do Warszawy

  Dojazd drogą ekspresową S8 do centrum Warszawy w zaledwie 20-25 minut. Ponadto dobrze rozwinięta komunikacja zbiorowa.

 • Infrastruktura do życia

  Bliskość sklepów, obiektów handlowych, usługowych. Przedszkola, szkoły i obiekty rozrywki w zasięgu ręki.

 • Dobre warunki do pracy zdalnej

  W standardzie szybki Internet światłowodowy zapewniający doskonałe warunki do coraz bardziej popularnej pracy zdalnej.


Call Now Button

Zapytaj o ofertę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Development Spv 3 Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*